Wycieczki górskie po szlakach Tatr polskich i słowackich z Przewodnikiem Tatrzańskim ze specjalnym naciskiem na poznawanie niesamowitej tatrzańskiej przyrody. Przewodnicy współpracujący z EduTatrami to pasjonaci i eksperci w kierunkach przyrodniczych. Nie przejdziemy obojętnie obok żadnej ciekawostki natury. W naszej pracy przyświeca nam hasło – „Bo chcesz wiedzieć więcej”

Wybór trasy wycieczki wspólnie dostosujemy do Waszych preferencji czasowych, do kondycji i zainteresowań. Mogą to być klasyczne wycieczki w dolinkach reglowych, najpopularniejsze wśród rodzin z dziećmi, lub dłuższe wyjścia w wyższe partie gór, zarówno ku najpopularniejszym punktom jak i do nieco mniej uczęszczanych, a przyrodniczo ciekawych zakątków Tatr. Interesuje Was geologia, woda, powietrze, chemia, fizyka, a może raczej tatrzańskie zwierzęta? Daj nam znać, a my znajdziemy idealny cel na wspólną wędrówkę i odpowiedniego eksperta!

Nasze podejście to filozofia która przyświeca założycielowi EduTatry - dr. Władysławowi Bętkowskiemu, wykształconemu w USA, pasjonatowi przyrody i świata skał. Wycieczki w Tatry dla rodzin, grup dzieci i młodzieży oparte są o sprawdzone ramy edukacyjne do których zaliczamy:

- Wprowadzenie do wycieczki. Każda grupa wie gdzie i po co idzie. Co ciekawego czeka nas po drodzę. Jak długo potrwa wycieczka

- Filozofia EduTatry - opowiadamy o tym kim jesteśmy, i co chcemy zostawić w naszych klientach - inspirację do gór i przyrody

- Opowiadamy o narzędziach badawczych które mamy ze sobą. Zachęcamy do ich używania

- Konkurs z nagrodami. Uczestnicy wycieczek za aktywność otrzymają niespodzianki.

Na koniec każdej wycieczki, grupa otrzymuje skrypt-przypominajkę z najciekawszymi informacjami na temat wycieczki

Cennik: https://edutatry.pl/cennik.html