Najlepszym sposobem na naukę jest doświadczenie praktyczne. Jest to prawda znana nie od dziś, praktykowana w szkolnych laboratoriach, na zajęciach akademickich i rozmaitych kursach.

EduTatry oferuję unikatową usługę – warsztaty w przyrodzie. Są to zajęcia polegające na poznawaniu przyrody, praw które nią rządzą, oraz rozmaitych zależności pomiędzy człowiekiem a środowiskiem poprzez bezpośrednie obcowanie z naturą. Dzięki fachowemu merytorycznemu przygotowaniu przewodników i edukatorów współpracujących z EduTatry, gwarantujemy że udział w tych warsztatach przekształci się w zrozumienie tajemnic natury oraz rozbudzi dzrzemiące w nas fascynację przyrodą. Wyjątkowość naszej oferty polega na metodach zaczerpniętych z amerykańskiego systemu nauczania, a polegających na indywidualnym doświadczeniu badanego tematu poprzez odpowiednio dobrany zestaw ćwiczeń manualnych i towarzyszących im zadań. Oferta warsztatów i towarzyszących im doświadczeń jest ponadto dostraja indywidualnie do konkretnego klienta

Proponujemy warsztaty edukacyjno-turystyczne pół- lub całodzienne obejmującej badanie komponentów środowiska takich jak temperatura, ciśnienie, odczyn gleby i wody, wiatr, nasłonecznienie, roślinność lub geologia. EduTatry zapewnia sprzęty badawcze dla uczestników zajęć.

Typ usługi: Warsztaty przyrodnicze

Długość trwania: od kilku godzin, zajęcia całodzienne, obozy naukowe, zielone szkoły

Przedział wiekowy: turyści indywidualni, klasy IV-VIII, szkoły średnie

Ilość uczestników - do 20 osób

Cena zajęć ustalana jest indywidualnie.

Cennik: https://edutatry.pl/cennik.html