Zajęcia i pokazy edukacyjne są skierowane do wszystkich tych którzy chcą uatrakcyjnić pobyt w pensjonacie na Podhalu, czy też lekcje przyrody lub geografii w szkole.

W tej kategori, EduTatry oferuję dwa typy zajęć:

- zajęcia i pokazy edukacyjne, czyli interaktywną formę przekazywania wiedzy podczas której prelegent EduTatry przekazuję wiedzę za pomocą prezentacji multimedialnej, plansz oraz eksponatów przyrodniczych. Prezentacja jest formą aktywną, podczas której uczestnicy włączają się w dyskusję i odpowiadają na postawione przez prelegenta pytania. Następnie wspólnie wykonujemy zadania związane z tematem np. rozpoznawanie gatunków drzew na podstawie fragmentów pni, kory lub liści, rozpoznawanie skał na podstawie przyniesionych okazów, badania jakości wody, zasolenia, zanieczyszczenia itd. Warsztaty mogą być uzupełnione pracą przy mikroskopach i wagach laboratoryjnych. Oferujemy szeroki zakres z działów przyrody, gleboznawstwa, geologii, ekologii i ochrony środowiska. Czas trwania - 3h. Cena: 400-600 zł (w zależności od ilości osób i tematyki zajęć)

- prezentacje multimedialne, a więc specjalnie przygotowane pod dzieci i młodzież kompendia wiedzy i zdjęć z szerokiego zakresu zagadnień dotyczących Podhala i Tatr, lub też zagadnień z zakresów geografii, geologii i ochrony środowiska. Podczas prezentacji zadawane są pytania do uczestników celem nawiązania interakcji z uczestnikami oraz poprawy odbioru i zapamiętywania przekazywanych treści. Czas trwania -2h. Cena: 300 zł

W celu jak najlepszego dopasowania treści pokazów i zajęć zapraszamy do kontaktu telefonicznego. Cena nie zawiera dojazdu do klienta.